Металіст 1925 завдяки голам Мартинюка та Русина здолав Колос: відео першої поразки ковалівців в УПЛ

Переглядів 855
Металіст 1925 – Колос. Фото: УПЛ
Металіст 1925 в матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги святкував перемогу над Колосом, яка стала другою для команди Валерія Кривенцова в поточному сезоні.
  • Металіст 1925 вперше у своїй історії переграв Колос;
  • Колос перервав дев'ятиматчеву безпрограшну серію в УПЛ;
  • Колос зазнав першої при Ярославу Вишняку поразки на полях суперників.

Основні події зустрічі припали на перший тайм. Вже на десятій хвилині «цифрові» заробили право на пенальті, яке реалізував Ярослав Мартинюк. Маючи перевагу в рахунку, харків'яни примудрилися залишитися в меншості – арбітр Юрій Іванов показав пряму червону Дмитру Капінусу за фол проти Сергія Болбата.

Граючи з 23-ї хвилини в меншості Металіст 1925 не лише втримав перевагу в рахунку, а й скористався шансом піти на перерву з двома забитими голами. На допомогу команді Валерія Кривенцова прийшов кутовий, який завершився голом Ростислава Русина на 30-й хвилині. Команди пішли на перерву за рахунку 2:0 на користь Металіста 1925.

В другій половині зустрічі номінальні господарі НСК Олімпійський закрилися в захисті, віддавши м'яч супернику. Колосу протягом другого тайму не вдалося втілити ігрову перевагу у забиті голи. Найбільш близьким до голу у ворота Металіста 1925 був Сергій М'якушко, але хавбеку забракло везіння. Рахунок на табло залишився не змінним до фінального свистка, який зафіксував другу перемогу Металіста 1925 в чемпіонаті.

Металіст 1925 завдяки перемозі над Колосом обійшов земляків з Харкова, випереджаючи Металіст на один бал, а Колос залишився на другій сходинці турнірної таблиці Прем'єр-ліги.

10 жовтня Металіст 1925 в шостому турі УПЛ зустрінеться з Олександрією, а 7 числа на Колос чекає протистояння з Інгульцем.