Металіст перервав переможну ходу Чорноморця в УПЛ: команди в Одесі розписали мирову

Переглядів 490
Чорноморець. Фото: УПЛ
Сьогодні в програмі 15-го туру УПЛ був запланований лише один поєдинок. Зустріч між Чорноморцем та Металістом завершилася безгольовою нічиєю.

Чорноморець під кінець осінньої частини сезону здобув дві важливі перемоги, які дозволили команді Романа Григорчука скинути з себе психологічний тягар. Металіст, який непогано розпочав цей чемпіонат, почав здавати ближче до зимової перерви.

В першому таймі Чорноморець створив непоганий момент біля воріт суперника, але голкіпер Металіста Орест Костик відвів загрозу подалі від воріт гостей. Наприкінці першого тайму харків'яни через пошкодження втратили головного бомбардира Максима Прядуна.

По перерві команди мали моменти для того, аби змінити рахунок, проте більш переконливо виглядав Металіст. Найбільш близькою до гола команда Олега Ратія була на 71-й хвилині – Євген Підлепенець після подачі Вячеслава Танковського поцілив у поперечку. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок – 0:0.

До кінця року Чорноморець проведе матчі з Кривбасом (2 грудня) та Рухом (7 грудня). Для Металіста осіння частина УПЛ завершиться поїздкою до Києва на гру проти Динамо (30 листопада).