Металіст розпочав тренування після відпустки: відомі плани харківської команди

Переглядів 598
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Металіст розпочав тренування після відпустки: відомі плани харківської команди
Тренування Металіста. Фото: Металіст
Харківський Металіст проводить заняття, готуючись до другої половини поточного сезону, який в Першій лізі стартує в березні. Слобожанці вже мають графік тренувань на зборах.

Перша команда ФК Металіст вийшла з відпустки та приступила до втягувальних тренувань. Про це повідомляє прес-служба харківського клубу.

Частина футболістів проводить заняття у Харкові на полях Дитячо-юнацької футбольної школи Металіст під керівництвом головного тренера жовто-синіх Андрія Аніщенка. Інша ж частина команди працює по індивідуальній програмі та чекає на приєднання до партнерів.

В такому режимі гравці працюватимуть протягом січня, а з першого лютого розпочнуть навчально-тренувальні збори, які складатимуться з трьох двотижневих циклів.

Про хід підготовки Металіста до сезону, а також про всі новини зі стану команди клуб повідомлятиме на офіційному сайті та у соцмережах.

  • Металіст на даний момент у турнірній таблиці «Групи Вибування» Першої ліги з 14 очками в активі посідає шосте місце.
  • У першому турі другого етапу Першої ліги підопічні Андрія Аніщенка зіграють на виїзді з Кремнем із Кременчука, що на Полтавщині. Базова дата матчу — 23 березня.