«Ми були технічним партнером, і зараз у нас змінилися плани»: MEGOGO скасував реєстрацію УПЛ ТВ

Переглядів 3580
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Ми були технічним партнером, і зараз у нас змінилися плани»: MEGOGO скасував реєстрацію УПЛ ТВ
Колаж: УФ
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення скасувала реєстрацію телеканалу з логотипом «УПЛ ТВ». Зроблено це було на прохання компанії MEGOGO.

Сьогодні, 16 листопада, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення офіційно скасувала реєстрацію телеканалу з логотипом «УПЛ ТВ».

Відповідне рішення було винесено на прохання компанії MEGOGO.

«Важкі часи. Ми будемо фокусувати представників, які залучені, на існуючі канали. І поки що не будемо робити УПЛ ТВ.

Ми були технічним партнером, і зараз у нас змінилися плани», – цитує видання «Детектор медіа» представника MEGOGO не називаючи його ім'я.

За інформацією порталу UA-Football, MEGOGO скасувала реєстрацію каналу для того, щоб Українська Прем'єр-ліга могла створити і зареєструвати під неймінгом «УПЛ ТВ» свій власний телканал.

  • Представники 12 клубів Української прем’єр-ліги вирішили, що готові співпрацювати з ОТТ-сервісами щодо трансляцій матчів Чемпіонату України сезону 2023/24.
  • Серед них: Megogo, «Київстар ТБ», Sweet TV, Vodafone TV, Setanta Sports тощо. Матчі на «початковому етапі» показуватимуть безкоштовно.
  • Права на матчі решти чотирьох клубів УПЛ: Динамо, Дніпра-1, Зорі та  Руху, — залишились у них, і вони реалізуватимуть їх самостійно.