«Ми продовжимо виступати у чемпіонаті України»: генеральний директор Чорноморця — про судові справи власників

Переглядів 667
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Ми продовжимо виступати у чемпіонаті України»: генеральний директор Чорноморця — про судові справи власників
Анатолій Місюра. Фото: Google
Генеральний директор Чорноморця Анатолій Місюра розповів чи позначаться судові справи власників на життєдіяльності головної приморської команди.

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net Місюра розповів, що думає про ситуацію, яка склалася навколо власників Чорноморця Кауфмана та Грановського.

«Я не компетентний у цьому питанні, тому відмовлюся від коментарів. Існують відповідні державні органи, які можуть відповісти на це питання. Я, як і ви, дізнаюсь про все з преси. Іншої інформації я не маю».

Також Місюра розказав, як вплинуть судові справи на подальшу долю Чорноморця в Українській Прем’єр-лізі.

«На сьогоднішній день я не бачу нічого поганого для Чорноморця у найближчому майбутньому. Нам не вперше постали перед труднощами. Зрозуміло, що всі переживають, але я сподіваюся, що все буде добре, і ми продовжимо виступати у чемпіонаті України», — заявив генеральний директор Чорноморця в інтерв’ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що НАБУ та САП затримали одеських бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського. Їм висунули підозру у створенні корупційних схем з незаконного відчуження комунального майна.