«Ми спілкувалися, але до конкретики не дійшло»: Сидорчук прокоментував чутки про перехід до команди Реброва

Переглядів 2368
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Ми спілкувалися, але до конкретики не дійшло»: Сидорчук прокоментував чутки про перехід до команди Реброва
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Динамо Київ
Капітан і півзахисник київського Динамо Сергій Сидорчук прокоментував чутки про його ймовірний перехід до Аль-Айну та возз'єднання з Сергієм Ребровим та Андрієм Ярмоленком.

Сергій Сидорчук підтвердив факт наявності діалогу між ним та керівництвом Аль-Айну, але запевнив, що до конкретної пропозиції справа так і не дійшла.

«Ну ми спілкувалися, але нічого, до конкретики не дійшло. Відновити співпрацю з Ярмоленком та Ребровим? Так, може, ще попереду, я ж не знаю. Чи бачив мене Ребров основним – краще Сергія Станіславовича запитати».

Також капітан Динамо заявив, що підтримує стосунки з багатьма фахівцями, які тренували столичний гранд та Ребров не виняток.

«Якщо чесно, я підтримую зв'язок майже з усіма тренерами, якими працював. Ми зідзвонюємося. Не щомісяця, але я тримаю зв'язок.

Із Сергієм Станіславовичем у нас гарне спілкування було, і зараз, якщо зателефонуємо, то теж добре спілкуватимемося. Щодо основного чи не основного – краще у нього запитати», — сказав Сидорчук в інтерв'ю ютуб-каналу SportArena.

31-річний капітан київського гранда провів у нинішньому сезоні 25 матчів у всіх турнірах та зробив одну результативну передачу. Контракт Сидорчука з Динамо діє до літа 2025 року.