«Ми сварилися, потім мирилися, багато сперечалися»: Циганик розкрив майбутнє Луческу

Переглядів 799
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Ми сварилися, потім мирилися, багато сперечалися»: Циганик розкрив майбутнє Луческу
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо Київ
Відомий український журналіст та коментатор Ігор Циганик розповів про розмову із колишнім тренером київського Динамо Мірчею Луческу після його відставки.

Ігор Циганик розповів, які були відносини у нього з Луческу та пояснив, чому цей тренер жив футболом.

«Мав нагоду сьогодні подякувати Мірчі Луческу за роботу в українському футболі! Майже вся моя журналістська карʼєра у Києві пройшла за часів Луческу - спочатку він був у Шахтарі, потім у Динамо! У нас були різні стосунки! Ми сварилися, потім мирилися, багато сперечалися! Це людина яка завжди жила футболом!»

Також журналіст повідомив, що Луческу міг покинути Динамо минулого літа, але вирішив залишитися із київським клубом. Циганик вважає, що Мірча не закінчив із футболом.

«Минулого літа він міг поїхати з Києва до Стамбула, але вирішив у військовий час залишитися в Динамо! Після сьогоднішньої розмови у мене не склалося враження, що Луческу залишає футбол! Здається, що він ще хоче і може працювати! Тому я побажав йому удачі і натхнення!» — написав Циганик у соціальних мережах.

  • Мірча Луческу тренував київське Динамо з 2020 року.
  • За цей час разом з киянами він став чемпіоном України, завоював Суперкубок та Кубок країни. Всі трофеї в перший сезон на чолі Динамо – 2020/2021.
  • Контракт фахівця зі столичним клубом був розрахований до кінця нинішнього сезону.