«Ми всі знаємо, що всередині Будинку футболу знаходяться тітушки»: Гельзін описав стан УАФ

Переглядів 987
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Ми всі знаємо, що всередині Будинку футболу знаходяться тітушки»: Гельзін описав стан УАФ
Владислав Гельзін. Фото: Google
Колишній власник футбольного клубу Олімпік Владислав Гельзін пояснив, чому вважає Андрія Шевченка найкращим кандидатом на пост Президента УАФ. Також він прокоментував минулий політичний досвід Шевченка.

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net Гельзін поділився своїми думками стосовно невдалого політичного минулого Шевченка та зв’язків з Абрамовичем.

«Це було ще до війни. Ми ж не можемо заперечувати, що зараз має добрі наміри і він повністю футбольна людина. Тим більше він вийшов з компанії Абрамовича. Він почув послання на свою адресу і зробив правильні висновки».

Також Гельзін описав теперішній стан Української Асоціації Футболу на чолі з Андрієм Павелко.

«Наразі Шевченко виступає по всьому світу на підтримку України. На відміну від того ж таки Павелко. Після того, як ФІФА заборонила виступити Зеленському – ні Павелко, ні УАФ не висловили чіткої позиції з цього приводу. 

Ми всі знаємо, що всередині Будинку футболу знаходяться тітушки. Про це знає маса людей, і сховати це не можна. Тому я хочу, щоби наш футбол очистився», — заявив Гельзін в інтерв’ю для Fanday.net.

Нагадаємо, Шевченко мав у Катарі домовитися, щоб звернення Зеленського все ж таки було показано перед поєдинком. У результаті, як відомо, легенда українського футболу також не змогла вирішити це питання.