Мілевський з Алієвим прийшли на матч Динамо – Інгулець: «кенти» дивляться футбол

Переглядів 4586
Екс-футболісти київського Динамо та національної команди України Артем Мілевський та Олександр Алієв знаходяться на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського, де дивляться матч УПЛ.

Екс-зірки київського Динамо та збірної України Артем Мілевський та Олександр Алієв прийшли на матч 16 туру УПЛ Динамо – Інгулець, який розпочався о 14:00 за Києвом.

Оператор трансляції зняв, як «кенти» разом сидять на стадіоні та дивляться поєдинок чемпіонату України.

Зазначимо, що на даний момент Інгулець виграє зустріч з рахунком 2:0 після того, як голом на 12 хвилині відзначився Олександр Козак, а на 44 хвилині точно пробив Володимир Одарюк.

Стартові склади команд на цей матч тренери Мірча Луческу та Сергій Ковалець виставили наступні:

Динамо Київ: Нещерет, Дубінчак, Попов, Дячук, Караваєв, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Кабаєв, Волошин, Ванат.

Інгулець: Паламарчук, Ченбай, Кучеренко, Смоляков, Ковальов, Клименко, Кухарук, Нагієв, Одарюк, Козак, Сітало.

Зазначимо, що в турнірній таблиці УПЛ Динамо іде на третьому місці. У свою чергу, Інгулець на даний момент посідає 11 позицію, впритул наблизившись до десятого місця.