Минай дотиснув Металіст завдяки голу Вишневського: безвиграшна серія харків'ян в УПЛ триває

Переглядів 1297
Минай – Металіст. Фото: УПЛ
Поєдинок Минай – Металіст відкривав програму недільних матчів 14-го туру УПЛ. Матч завершився мінімальною перемогою закарпатців на домашньому полі.

Протягом матчу Минай більше виявляв бажання здобути три очки, а суперник сподівався знайти щастя в контратаці. Металіст протягом всього матчу не зміг поцілити в площину воріт Олександра Бандури.

Інтрига в протистоянні трималася до 87-ї хвилини – Олег Вишневський замкнув подачу Тараса Дмитрука та завдав влучного удару по воротах слобожанців, який приніс Минаю третю перемогу для команди Володимира Шарана в цьому чемпіонаті.

Сьогоднішня перемога дозволила закарпатцям піднятися на 11 сходинку в турнірній таблиці УПЛ та наблизитись до сьогоднішнього опонента на відстань двох залікових балів.

В наступному турі Минай гратиме проти Зорі, а Металіст спробує перервати шестиматчеву безвиграшну серію в УПЛ у грі проти Чорноморця. Програму матчів неділі підсумує зустріч між Кривбасом та Металістом 1925, який розпочнеться о 14:00.