Минай вперше переміг в УПЛ: Металіст 1925 зазнав сьомої поразки поспіль

Переглядів 281
Минай в матчі 19 туру УПЛ проти Металіста 1925 здобув свою першу перемогу в поточному сезоні. Головний аутсайдер першості шокував команду Віктора Скрипника.

Минай святкував мінімальну перемогу над Металістом 1925 з рахунком 2:0.

Першу перемогу під керівництвом Желько Любеновича подарували голи Корнійчука та Скиби в кожному з таймів. Обидва гравці відзначились вперше у футболці Миная.

Всі голи матчу Минай – Металіст 1925 можна переглянути за посиланням

По перерві Металіст 1925 зусиллями Юсова міг відновити паритет, проте в момент передачі Юрченка нападник харків'ян встиг забігти в офсайд.

Переломний момент у грі трапився на 59-й хвилині, коли Русин, який з'явився на полі по перерві, примудрився заробити два попередження.

Відзначимо, що Минай здобув перу перемогу в поточному сезоні, а Металіст 1925 зазнав сьомої поразки поспіль.

УПЛ. 19 тур

Минай – Металіст 1925 – 2:0

Голи: Корнійчук, 31 (1:0). Скиба, 90+1 (2:0).

• Після перемоги над Металістом 1925 Минай продовжує знаходитися на останній, 16-й сходинці, у турнірній таблиці УПЛ. Однак, відставання від 14-ї позиції тепер складає лише п'ять очок.
  • Металіст 1925 свою турнірну локації так саме не змінив. Харків'яни з 15-ма пунктами в доробку йдуть 13-ми.
  • У наступному турі Минай на виїзді зіграє проти луганської Зорі. Поєдинок заплановано на 7 березня. Початок гри о 15:30.
  • Металіст 1925 у турі номер 20 прийматиме черкаський ЛНЗ. Матч відбудеться 8 березня і має розпочатися о 15:30.