«Можливо, він вчинив емоційно»: гравець Карпат розповів про легендарний конфлікт Мілевського з молодим тренером

Переглядів 4765
Дмитро Котков Дмитро Котков
5 голосів
«Можливо, він вчинив емоційно»: гравець Карпат розповів про легендарний конфлікт Мілевського з молодим тренером
Артем Мілевський. Фото: Google
Денис Кожанов, який грав раніше за Минай, пригадав історію, як в закарпатській команді була суперечка між Василем Кобіним та Артемом Мілевським.

Півзахисник Карпат Денис Кожанов, який у сезоні 2020/2021 грав за Минай, розповів, чому закарпатська команда не втрималася тоді в УПЛ, чого їй не вистачило.

«Мабуть, досвіду багатьом футболістам. Василь Васильович Кобін тоді також робив перші кроки у тренерській кар’єрі», – сказав Кожанов в інтерв’ю Sport-Express.ua.

Також Денис відповів на питання, на чиїй стороні була команда у легендарній історії між Кобіним та Артемом Мілевським, коли досвідчений форвард відмовився виходити на заміну наприкінці матчу.

«Я, чесно кажучи, не можу сказати, хто неправий у цій ситуації. Кобін був у минулому заслуженим футболістом, на той момент головним тренером. Мілевський також людина з ім’ям. Кожен з них висловив власну думку і, мабуть, по-своєму правильну». 

Кожанов ще додав такі слова:

«Випускати людину, яка багато пограла в Україні та за збірну, на три хвилини? Не знаю, чи правильне це рішення. Але Кобін був, повторюся, головним тренером. Можливо, він вчинив емоційно».

  • Карпати, за які грає Кожанов, з 45 очками виграли першу частину сезону в Групі А Першої ліги.
  • Кожанов грав за збірну України в 2010-2011 роках, провівши у складі жовто-синіх чотири матчі.