Мудрик знову на вершині рейтингу: динамівці Ванат та Забарний суттєво відстають від вінгера Шахтаря

Переглядів 848
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
Мудрик знову на вершині рейтингу: динамівці Ванат та Забарний суттєво відстають від вінгера Шахтаря
Михайло Мудрик. Фото: ФК Шахтар
Проект Золотий Талант підготував черговий рейтинг, в якому зібрано найкращих футболістів України, не старше 21 року. Його складено за підсумками листопада 2022 року на основі опитування понад 100 експертів.

Михайло Мудрик утретє поспіль 2022 року (і всьоме, з урахуванням 2021!) — найкращий молодий футболіст місяця в Україні за рейтингом проекту Золотий Талант. І знову — з дуже переконливим результатом: до своїх анкет його включили 105 експертів зі 120. Це, звичайно, трохи менше, ніж жовтневі 92%, але й потрапляння до 87,5% анкет — надзвичайно сильний показник.

Перевага Мудрика над опонентами у листопаді вийшла колосальною. Недарма його дуже високо оцінюють на трансферному ринку Західної Європи — десятки мільйонів євро.

У листопаді Мудрик провів шість матчів за Шахтар, забив три голи в УПЛ (Верес, Дніпро-1, Ворскла), відзначився двома результативними передачами (Зоря, Ворскла). Плюс у двох матчах дуже вдало йшов у дриблінг: 73% успішних спроб проти Зорі (8 із 11), 75% успішних спроб проти Дніпра-1 (6 з 8).

Владислав Ванат 58 разів згадувався в анкетах та отримав другий після Мудрика результат за кількістю перших місць. Тому й набрав тризначну кількість балів.

Трохи далі розташувався Георгій Судаков (41 анкета). А Ілля Забарний та Валентин Рубчинський отримали по 27 згадок експертів.

Нагадаємо, що найкращим гравцем до 19 років за версією Золотого Таланта став Назар Волошин.