«Н‎аберу президенту та директору, скажу це одразу»: Срна розповів, чи очолить він колись Шахтар

Переглядів 104
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Н‎аберу президенту та директору, скажу це одразу»: Срна розповів, чи очолить він колись Шахтар
Даріо Срна. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Спортивний директор Шахтаря Даріо Срна детально пояснив, чому після звільнення Ігора Йовічевича та Патріка ван Леувена він не став головним тренером «гірників».

41-річний Даріо Срна, який ще за життя став легендою Шахтаря нарешті ґрунтовно пояснив, чому він й досі не став головним тренером донецького клубу.

«Я ще молодий. Сказав президенту, що приведемо йому кращого тренера, ніж я. Це просто показує мою любов до цього клубу».

Однак, хорват не виключає, що з віком він все ж одягне костюм трійку і стане керманичем помаранчево-чорних. 

«В майбутньому? Все може бути. Бажання? Є. Я грав, був тренером, сиджу там як спортдиректор. Я все спробував. У мене адреналін і на полі, і на лавці, і на трибунах. Якщо я відчуватиму, що хочу бути тренером Шахтаря і що я готовий – повірте мені, я наберу президенту та директору, скажу це одразу».

Ще один аспект через який Срна поки не поспішає ставати тренером – величезна відповідальність.

«Знаєте, дуже гарно бути тренером після перемог. Це найкраще відчуття у житті футболіста, тренера, спортсмена. А після поразки треба жити з цим».

І, звісно ж, Даріо, як чоловік-сім’янин бере до уваги й поточну ситуацію в Україні, де другий рік точиться повномасштабна війна.

«Я поки що не готовий. Це робота 24/7. Під час війни… Я мушу побувати й з сім’єю своєю, з дітьми. У Пушича діти вже дорослі, йому інакше. А в мене діти 8 та 13 років, тому я ще хочу з ними побути, скільки можу. Під час війни із цими переїздами. Для мене сім’я дуже важлива», – розповів Срна в інтерв’ю ютуб-каналу КДК.

  • Після 25-ти турів Шахтар має в доробку 58 залікових балів і одноосібно очолює турнірну таблицю УПЛ. Відрив від Динамо, київська команда тримається другою в чемпіонських перегонах, складає чотири очки.
  • Вже завтра, у суботу, 27 квітня, команда Маріно Пушича на виїзді зіграє проти ЛНЗ. Поєдинок у Черкасах має розпочатися о 15:30.