«На них чекає велике майбутнє»: Бєлік сказав, які гравці Шахтаря зможуть зробити собі ім’я в футболі

Переглядів 48
Олексій Бєлік. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер юнацької команди донецького Шахтаря (U-19) Олексій Бєлік висловився щодо чергової перемоги в чемпіонаті, відзначивши позитивні та негативні моменти у грі його підопічних.

У четвер, 17 жовтня, Шахтар переміг Колос (3:1) у матчі 10-го туру юнацького чемпіонату України (U-19).

Головний тренер донеччан Олексій Бєлік прокоментував перемогу своїх підопічних.

«Ми наголошували на тому, що потрібно продовжувати загострювати гру і діяти перед воротами суперника більш ризиковано. У першому таймі ми мали моменти для взяття воріт після ударів Сметани та Огаркова. Ми добре контролювали м’яч, але діяли занадто обережно перед воротами суперника.

В останній третині поля, коли потрібно віддати вирішальний пас і забити гол, це вдається дуже небагатьом командам у світі, як-от Барселоні, Манчестер Сіті або Баєру».

Також Бєлік розповів, гравці з яким набором характеристик можуть мати велике майбутнє у футболі.

«Футболісти, які здатні розкрити оборону, віддавати результативні передачі та забивати голи командам, що діють низьким блоком, надзвичайно цінуються. Ми намагалися відкрити захист суперника, і в другому таймі це виходило краще.

Якщо футболісти продовжуватимуть діяти так, як у першому таймі й особливо в другому, то на них чекає велике майбутнє», – цитує Бєліка пресслужба Шахтаря.

• Шахтар очолює турнірну таблицю юнацького чемпіонату України (U-19), набравши за 10 турів 28 очок.
  • За цим показником вони випереджають київське Динамо, яке має 25 балів та гру в запасі.