«На початку травня він вирушить на молодіжний чемпіонат світу»: Срна розповів цікаві деталі про новачка Шахтаря

Переглядів 1397
Дмитро Котков Дмитро Котков
4 голоси
«На початку травня він вирушить на молодіжний чемпіонат світу»: Срна розповів цікаві деталі про новачка Шахтаря
Кастілло та Срна. Фото: Шахтар
Дарійо Срна дав оцінку еквадорському новачку донецького Шахтаря Денілу Кастілло. Менеджер гірників виділив сильні сторони цього футболіста.

Сьогодні донецький Шахтар оголосив про підписання контракту з еквадорцем Денілом Кастілло. Директор Шахтаря з футболу Дарійо Срна розповів про еквадорського півзахисника.

«Він має зріст 189 см, чудову техніку, гарно працює на полі. Ми його бачимо і на позиції шістки, і в ролі вісімки. Я дуже радий, що ми підписали такий великий талант. Вважаю, він буде дуже корисний Шахтарю в майбутньому», – сказав хорватський менеджер донецького клубу.

Також Срна розповів про плани Кастілло:

«На початку травня він вирушить на молодіжний чемпіонат світу, одразу після якого повернеться до Шахтаря і поїде з командою на збори. Ще раз повторюю: Шахтар підсилюється, Шахтар продовжує зміцнюватися, Шахтар хоче побудувати дуже сильну команду», – цитує Срну офіційний сайт донецького клубу.

Додамо, що Шахтар з 53 очками лідирує в УПЛ, випереджаючи на п'ять балів другий Дніпро-1, який ще має гру в запасі. Третя Зоря з 46 очками в своєму активі іде третьою. Динамо з 41 балом посідає четверту позицію в чемпіонаті України.