На радість Дніпру-1: Полісся не змогло у більшості перемогти Зорю. Шанси команди Шищенка на єврокубки тануть

Переглядів 369
Дмитро Мішньов та Богдан Кушніренко. Фото: ФК Полісся (Житомир)
У першому недільному поєдинку 27-го туру української Прем'єр-ліги житомирське Полісся та луганська Зоря розписали бойову нічию (1:1). «Вовки» не змогли скоротити відставання від Дніпра-1 та наблизитися до четвертого місця.

Полісся вдруге у сезоні не змогло переграти Зорю, однак все ще продовжує претендувати на місце в єврокубках.

Господарі поля розпочали гру жвавіше і досить швидко повели у рахунку: на 23 хвилині Олександр Назаренко скористався розкішним пасом-закиданням від Артема Смолякова та переграв Олександра Сапутіна, вийшовши з ним один на один. Спершу головний арбітр гол скасував, але переглянувши ВАР, зрозумів, що ніякого офсайду у нападника Полісся не було.

Ще однією ключовою подією першо тайму стало вилучення півзахисника Зорі Яцика. Другу жовту Олександр отримав за безглузду відмашку по обличчю Таллеса Кости.

Однак по перерві Зоря геть не знітилися і рахунок зрівняла. Відзначився результативним ударом головний голеадор луганчан Едуардр Герреро, який невідпорно пробив з меж штрафного штрафного майданчика.

Нагадаємо, що у матчі 12-го туру Полісся переграло Зорю на виїзді з рахунком 1:0, дякуючи голу Бені Макуана.

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Полісся – Зоря дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

27-й тур

Полісся – Зоря 1:1 (1:0)

Голи: Назаренко, 23 – Герреро, 61.

Вилучення: Яцик, 36 (друга жовта картка).

• Після 27 турів Полісся має в доробку 43 залікові бали та займає шосту сходинку в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Відставання від Дніпра-1, команда Юрія Максимова перебуває на четвертому місці, складає два очки.
  • Зоря після вояжу до Житомира залишилася на 11 щаблі: 28 пунктів.
  • У наступному турі команда Сергія Шищенка на виїзді зіграє проти Кривбаса. Поєдинок у Кривому Розі заплановано на 12 травня. Початок гри о 18:00
  • Зоря в турі номер 28 вдома на виїзді зіграє проти Колоса. Гра у Ковалівці має відбутися 9 травня і розпочатися о 15:30.