«На жаль, це нам дуже заважає»: Вишняк назвав головну проблему Колоса у матчі з Металістом 1925

Переглядів 199
Ярослав Вишняк. Фото: ФК Колос
Головний тренер ковалівського Колоса Ярослав Вишняк прокоментував нічию (1:1) своїх підопічних у матчі 23-го туру Української Прем’єр-ліги проти Металіста 1925.

Ярослав Вишняк вважає, що нічия у матчі між Колосом та Металістом 1925 – закономірний результат. Також фахівець зазначив, що безвиграшні серії тиснули на обидві команди.

«Вийшла бойова гра. Враховуючи турнірне становище та серії без перемог у обох команд, десь вона вийшла трохи нервовою у якихось моментах.

Обидві команди по черзі володіли перевагою та створювали моменти. Але якщо підсумувати, напевно, нічия – закономірний результат, на мій погляд».

Наставник Колоса заявив, що у перерві казав своїм гравцям, що матч не закінчився і потрібно було виходити налаштованими на другу половину. Вишняк також назвав проблему, яка заважає ковалівцям здобувати перемоги.

«Ми застерігали наших гравців від цього, тому що перший тайм складався непросто. Була рівна гра. Як можна не налаштуватись? У нас не було тотальної переваги, не було два-три забитих м'ячі, після яких можна було б розслабитись.

Ця ситуація взагалі не виглядала так, що можна розслаблюватись. Але знову швидкий м'яч, який вплинув на гру, і, на жаль, це нам дуже заважає, – сказав Вишняк для УПЛ ТБ.

• Колос має у своєму активі 25 балів та йде дев'ятим в турнірній таблиці УПЛ.
  • В наступному турі ковалівці зіграють з Поліссям (14.04).