«Найнеприємніша поразка цього року»: Скрипник коротко підсумував драматичну поразку Ворскли у матчі з Шахтарем

Переглядів 25104
ВІктор Скрипник. Фото: ФК Ворскла
Головний тренер полтавської Ворскли Віктор Скрипник виступив із заявою, в якій розповів про емоції після матчу та описав за рахунок чого Шахтар переміг у цій грі.

Поєдинок 15-го туру чемпіонату України між Шахтарем та Ворсклою відбувся сьогодні на «Арені Львів» та завершився перемогою донецької команди (3:2).

На 86-й хвилині при рахунку 2:2 арбітр матчу Микола Балакін після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота полтавців за гру рукою бразильського захисника Феліпе у власному штрафному майданчику. Хавбек Шахтаря Михайло Мудрик реалізував 11-метровий удар та приніс своїй команді перемогу.

Після матчу наставник Ворскли Скрипник не приховував свого розпачу від результату цієї гри. Його команда відігралася з рахунку 0:2 та пропустила третій м'яч у заключній частині матчу з пенальті.

«Тепер зрозуміло, навіщо Шахтарю VAR. Найнеприємніша поразка цього року... Шахтар вистраждав скандальну перемогу в УПЛ завдяки двом пенальті», - сказав Скрипник.

Шахтар зіграв 13 поєдинків, набрав 30 очок і пішов на зимову перерву на другому місці в українській Прем'єр-лізі, а у Ворскли залишилося в активі 18 залікових пунктів. Полтавці розташовуються на шостому рядку турнірної таблиці.