Найважливіші голи в УПЛ: стало відомо, який гравець приніс найбільше очків у скарбницю своєї команди

Переглядів 1842
Артем Довбик. Фото: ФК Дніпро-1
Забивати м'ячі у чужі ворота завжди важливо. Але є голи, які не дуже суттєво вплинули на результат, а є голи, завдяки яким команда вириває перемогу.

Після матчів 21-го туру до топ-10 рейтингу футболістів УПЛ, голи яких принесли їхнім клубам найбільше очок у сезоні-2022/23, увійшли форвард Ворскли Таулян Сефері та півзахисник Шахтаря Артем Бондаренко.

Сефері забив єдиний м'яч у матчі з Чорноморцем на 85-й хвилині, а Бондаренко двічі розписався у воротах Львова

Цікаво, що й у першому колі на рахунку Сефері переможний гол у грі з одеситами – у жовтні 2022-го албанець на 88-й хвилині зробив рахунок 2:1. Крім того, відкрив рахунок у матчі з Минаєм (2:0) і забив другий гол у матчі з Вересом - 2:2 (і таким чином приніс нічию Ворсклі). У сумі виходить десять очок, які полтавці набрали завдяки влучним ударам легіонера.

Бондаренко своїми голами допоміг Шахтарю виграти матчі з Кривбасом (1:0) у серпні 2022-го та Металістом (1:0) у квітні 2023-го. У сумі виходить дев’ять очок.

Очолюють цей рейтинг Віталій Буяльський та Артем Довбик, голи яких принесли Динамо та Дніпру-1 по 16 очок. Вони ж очолюють список найкращих бомбардирів УПЛ 2022/23 (Довбик – 18 голів, Буяльський – 11).

Унікальний результат показує Данило Алефіренко. За Зорю (у першому колі) та Чорноморець (у другому) він забив п'ять м'ячів (1+4) і всі п'ять принесли його командам очки: Зорі — перемогу над Львовом (3:2), Чорноморцю - перемоги над Вересом (3:1) та Інгульцем (2:1), нічиї з Металістом 1925 (1:1) та Олександрією (1:1).