«Нам банально не вистачає часу»: Туран пояснив, чому Шахтар регулярно пропускає після стандартів
Головний тренер Шахтаря Арда Туран після перемоги над Зорею з рахунком 2:1 прокоментував проблеми команди під час гри на стандартах. Зокрема, йшлося про помилки при подачах, які вже давалися взнаки раніше.
Нагадаємо, у матчі проти ЛНЗ, що завершився з рахунком 2:2, донецький клуб двічі пропустив саме після навісів із кутових, що знову привернуло увагу до цього аспекту гри.
«Ми постійно говоримо з гравцями про це, адже ми граємо кожні три дні. Нам постійно потрібно відпрацьовувати добивання, які виникають у подібних ситуаціях. На жаль, але іноді ми пропускаємо, як у грі з ЛНЗ», — сказав Туран для УПЛ-ТБ.
Туран вважає, що через постійні переїзди гравцям Шахтаря та тренерському штабу не вистачає часу проводити практичні заняття на футбольному полі, щоб усунути помилки, про які йде мова у кімнаті аналізу.
«Нам банально не вистачає часу, адже ми більшість часу проводимо в кімнаті аналізу, де розбираємо ситуації на відео. У нас немає можливості відпрацьовувати їх на футбольному полі та застосовувати на практиці. Теоретичних знань недостатньо».
- Після цього матчу Шахтар має у своєму активі 57 балів у турнірній таблиці УПЛ та йде на першому місці.
- Наступний матч донеччани проведуть проти Кудрівки (26.04).