«Нам було дуже важко грати та забивати»: головний тренер Зорі визнав провал своєї команди

Переглядів 2136
Патрік ван Леувен. Фото: ФК Зоря
Тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен підбив підсумки матчу 12-го туру української Прем'єр-ліги, в якому його команда несподівано програла петровському Інгульцю.

У матчі 12-го туру Української Прем’єр-ліги зустрічалися Інгулець та Зоря. Гра завершилася неочікуваною перемогою аутсайдера над луганцями з рахунком 1:0

Головний тренер Зорі Патрік ван Леувен проаналізував гру своєї команди та дійшов до неприємного висновку. Також він зазначив, що Інгулець реалізував свій єдиний момент.

«Ми погано зіграли. Знали наперед, що це буде важкий поєдинок. Пропустили гол із єдиного моменту суперника у першому таймі. Нам потрібно було активно розпочати другий тайм, але не вийшло. Нам було дуже важко грати та забивати», – сказав ван Леувен.

В активі луганчан залишилось 22 очки після 11 поєдинків. У наступному турі Зоря зіграє 13 листопада на виїзді із донецьким Шахтарем.

Інгулець перервав чотириматчеву виграшну серію Зорі та здобув свою першу перемогу цього сезону.