«Нам потрібно проходити кваліфікацію ЛЧ»: Суркіс розповів, чи можуть залишити Динамо Супряга та Беніто

Переглядів 4775
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Нам потрібно проходити кваліфікацію ЛЧ»: Суркіс розповів, чи можуть залишити Динамо Супряга та Беніто
Владислав Супряга. Фото: Google
Владислава Супрягу та Беніто ЗМІ сватали в Дніпро-1 після того, як відбувся трансфер Олександра Піхальонка в київський клуб. Ігор Суркіс прокоментував чутки.

Президент Динамо Ігор Суркіс відповів на питання, наскільки відповідає дійсності інформація про те, що після переходу в київським клуб Піхальонка «біло-сині» віддадуть Дніпру-1 Беніто і Супрягу:

«Ні на скільки. Після переходу в Динамо Піхальонка ми віддаємо Дніпру-1 гроші. Живі конкретні гроші. У нас немає можливості розкидатися футболістами. Якщо хто забув - нам потрібно проходити кваліфікацію Ліги чемпіонів, а в команді багато збірників, які не почнуть підготовку до нового сезону в загальній групі. Ба більше, у липні потрібно буде когось віддати на Олімпіаду», – сказав Піхальонок в інтерв’ю ТаТоТаке. 

Також власник київського клубу додав такі слова:

«Якби у нас була пропозиція від Дніпра-1 щодо Беніто, ми б її розглянули, але такої пропозиції не було! Що стосується Супряги, то він набрав навесні хорошу форму, був у своїй ідеальній вазі, відмінно вийшов проти того ж Дніпра-1, віддав гольову передачу... Наразі про його відхід із клубу не може йти мови». 

  • У сезоні 2023/2024 Динамо посіло друге місце в УПЛ.
  • Завдяки цьому результату, київська команда візьме участь в кваліфікації Ліги чемпіонів.