«Намагалися врятувати гру»: тренер Вереса висловився по матчу з Кривбасом

Переглядів 272
​​​​​​​Виконувач обов'язки головного тренера Вереса Олег Шандрук підбив підсумку матчу 22 туру УПЛ проти Кривбасу (0:2), який вчора проходив у Рівному.

Кривбас обіграв Верес (2:0) у матчі 22 туру УПЛ, який відбувся в Рівному.

Наставник Вереса дав своє резюме по вчорашньому поєдинку.

«Вилучення завжди впливає на гру. Особливо, у матчі з таким сильним суперником. Розуміли, що нам доведеться терпіти. На жаль, пропустили швидкий і прикрий гол. Тут хотів би підтримати Кучеренка. Він, на мою думку, хороший матч провів, але забив у власні ворота. Можливо, якби ми протрималися у ці стартові хвилин п’ятнадцять другого тайму - можливо, могли б сподіватися на більше.

Потім почали більше ризикувати, більше пресингували. Намагалися врятувати гру. Пропустили знову. Потрібно передивитися епізод із другим голом, але мені здалося, що за мить до голу був фол проти Курка», –  наводить слова Шандрука сайт Вереса.

• Після 21 матчу в УПЛ Верес іде на 14 місці в турнірній таблиці УПЛ, набравши 16 залікових пунктів.
  • 6 квітня Верес зіграє наступний матч в УПЛ проти Оболоні (15:30).