«Намагається робити рекламу собі, а не користь клубу»: джерело різко розкритикувало спортдиректора команди УПЛ

Переглядів 1688
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Намагається робити рекламу собі, а не користь клубу»: джерело різко розкритикувало спортдиректора команди УПЛ
Юрій Габовда. Фото: НК Верес
Джерело, що спеціалізується на аналітиці справ в українському футболі, критично висловилось щодо спортивного директора рівненського Вереса Юрія Габовди.

Рівненський Верес продовжує боротьбу за збереження клубної прописки в українській Прем'єр-лізі цього сезону.

Телеграм-канал «Футбол з вертольоту» висловився з приводу діяльності спортивного директора рівнян Юрія Габовди, згадавши початок його роботи у Вересі.

«Прийшов у Верес у незрозумілому статусі: спочатку ніби агентом, бо привів Жуліо Сезара, потім намагався навʼязати свої послуги як гравця, хоча на тренуваннях, як кажуть очевидці, не виділявся.

Потім ходив за тренером Лавриненком і давав свої поради а-ля помічник і врешті-решт осів в якості спортивного директора Академії».

Повідомляється, що Габовда був одним з тих діячів, хто стояв за звільненням з посади головного тренера Сергія Лавриненка.

«Однак робота там швидко йому надокучила і при першій нагоді Юрій заскочив на посаду спортивного директора і дуже швидко злив того ж Лавриненка, якого до цього публічно хвалив».

Також зазначається, що Габовда більше зацікавлений у рекламі своєї діяльності, а не в допомозі самому клубові.

«Ходять чутки, що Габовда на посаді намагається в першу чергу зробити рекламу собі, а не користь клубу. Та що чутки, досить глянути за медійною складовою Вереса.

Якщо раніше фронтменом клубу був президент Надєїн, то зараз Інтернет буквально засипаний інтервʼю пана Габовди. Щобільше, розповідають, що Габовда буквально тероризує всіх медійників з задачею якомога ширше і частіше освітлювати саме його діяльність і його персону».

Іван Надєїн. Фото: НК Верес

У джерелі відзначили, що з приходом Габовди на пост спортивного директора, Верес став близько співпрацювати з агенцією ProStar.

«Раніше Верес не був помічений в роботі на жодну з агенцій, а нині все більш очевидним стає вплив компанії Вадима Шаблія, якій, до речі, сам Габовда взимку публічно висловлював свою повагу і захоплення».

Повідомляється також і те, що Габовда не має необхідних професійних якостей, аби обіймати посаду спортивного директора.

«Про професійні якості менеджера розповідають люди, які з ним зіштовхнулися.

Розповідають, що Юрій взагалі не володіє матеріалом і не знає базові речі: як комплектується клуб, як будуються договірні відносини і що таке взагалі норми та регламенти», – йдеться у дописі телеграм-каналу «Футбол з вертольоту».

  • Габовда обіймає посаду спортивного директора Вереса з жовтня 2023 року.
  • Наразі рівненський клуб посідає 14 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи після 21 матчу 16 залікових пунктів.
X