«Напевно, зробив сигнал Поліссю, що готовий повернутися»: експерт здивований заявою Максимова

Переглядів 974
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Напевно, зробив сигнал Поліссю, що готовий повернутися»: експерт здивований заявою Максимова
Юрій Максимов. Фото: Дніпро-1
Відомий український тренер та футбольний експерт Олег Федорчук висловився про майбутнє Юрія Максимова на чолі Дніпра-1, який заявив про можливу відставку.

Юрій Максимов заявив, що подасть у відставку з посади головного тренера Дніпра-1, якщо його команда не переможе Кривбас в сьогоднішньому матчі 27 туру УПЛ. 

Федорчук в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» пояснив, чому Максимов заговорив про відставку до завершення сезону.

«Я взагалі не розумію, для чого Максимов це сказав. Напевно, зробив сигнал Поліссю, що готовий повернутися. Гравців Дніпра-1 його заява точно не мотивує. Якби тренер очолював команду років сім, як Кварцяний, і таке сказав, то це ще можна зрозуміти. Але ця заява Максимова не дає плюсів ні йому, ні підготовці, ні гравцям. Навіщо лякати своїм відходом? Хочеш іти – іди! У нас не рабовласницький лад. 

Чи не можуть гравці плавити Максимова? Ні. Максимов у всіх командах був у дуже довірливих стосунках із гравцями. У нього є обойма, 12-13 футболістів, які завжди грають. За таких обставин основний склад дорожить цим своїм статусом», – сказав Федорчук.

  • Максимов став головним тренером Дніпра-1 у вересні 2023 року, при тому, що розпочинав сезон у ПФК Звягель.
  • Контракт 55-річного спеціаліста з дніпрянами діє до 30 червня 2025 року.