Маркевич відвідав матч Динамо на тлі чуток про звільнення Костюка? Джерело зробило важливе уточнення
Відомий український тренер Мирон Маркевич нібито завітав на стадіоні імені Валерія Лобановського, який знаходиться в Києві, де прямо зараз відбувається матч Динамо проти Колоса в рамках третього туру чемпіонату України. Про це повідомив телеграм-канал Динамівець і виставив фото.
Фото: телеграм-канал Динамівець
Пізніше джерело повідомило, що Маркевича немає на матчі і попросив вибачення за неправдиву інформацію.
«Маркевича на матчі не бачили. То, вірогідно, був Льовочкін, але дуже схожий на Маркевича. Перепрошую», – зробив заяву адміністратор телеграм-каналу Динамівець».
Раніше повідомлялося, що поєдинок проти Колоса може стати останнім для головного тренера біло-синіх Ігоря Костюка і навіть перемога не зможе врятувати його від звільнення з цієї посади.
- Костюк очолив київське Динамо наприкінці листопада 2025 року. Вже у грудні фахівець став повноцінним головним тренером команди.
- На чолі столичного гранда Костюк провів 29 матчів у всіх турнірах (19 перемог, дві нічиї та вісім поразок) та здобув Кубок України.