«Навіть не знаю, як назвати, що творилося!»: Сабо назвав головну причину поразки Динамо від Шахтаря

Переглядів 417
Аватар Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
«Навіть не знаю, як назвати, що творилося!»: Сабо назвав головну причину поразки Динамо від Шахтаря
Фото: ФК Шахтар
Колишні головний тренер київського Динамо та збірної України Йожеф Сабо підбив підсумки матчу 11-го туру УПЛ донецького Шахтаря проти підопічних Олександра Шовковського.

У неділю, 2 листопада, Шахтар у Львові переміг Динамо (3:1) у поєдинку 11-го туру УПЛ. Легендарний тренер Йожеф Сабо в інтерв’ю сайту BLIK.ua заявив, що «гірники» наразі індивідуально сильніші за київську команду.

«Власне, гра була дуже непоганою, нейтральним глядачам і вболівальникам Шахтаря особливо мала сподобатися, але… Дуже багато було помилок з боку обох команд, дрібних фолів, купа браку під час передач, особливо в діях динамівців. Можливо, надто вже були налаштовані на результат кияни – й перегоріли. 

Взагалі ж, якщо говорити суто по сьогоднішній грі, то однозначно можу сказати, що гравці Шахтаря набагато, на голову, індивідуально сильніші за динамівців».

Також експерт додав, що у Динамо є проблеми у захисті і центрі поля.

«У Динамо геть немає середньої лінії. Немає гравців, які б могли створити атаку. Де був Буяльський? Буяльського геть на полі не бачив… 

Я сказав, що є проблеми з півзахисниками у Динамо перед цим, але ж і в захисті, навіть не знаю, як назвати, що творилося».

  • Шахтар наразі йде на першому місці в таблиці з 24 очками. Динамо зараз займає другу позицію з 20 балами.
  • В наступному турі УПЛ донеччани 9 листопада будуть грати проти СК Полтава, а Динамо того ж дня зустрінеться з черкаським ЛНЗ.