«‎Навіть там є нормальні люди»: Срна згадав, як на початку війни йому телефонували з московського Динамо

Переглядів 187
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«‎Навіть там є нормальні люди»: Срна згадав, як на початку війни йому телефонували з московського Динамо
Даріо Срна. Фото: ФК Шахтар
Спортивний директор донецького Шахтаря Даріо Срна висловився щодо футболістів та спортсменів із росії, які мовчки підтримують війну в Україні.

Даріо Срна вважає, що всюди є хворі та нормальні люди. На його думку, росіянам страшно виступати проти війни, адже потім вони постраждають. 

«Слухайте, всюди є нормальні люди. Всюди є і хворі люди, розумієте? Сьогодні ми ненавидимо Росію, але я вважаю, що навіть там є нормальні люди. Вони бояться щось сказати. Якщо скажуть щось проти цього дебіла, то він закриє всю сім'ю. Їм дуже важко».

Також хорватський функціонер зазначив, що йому писали російські футболісти щодо війни в Україні.

«З початку війни мені писали деякі футболісти московського Динамо, з якими я перетинався. Вони пишуть: «Даріо, ми проти війни, але якщо щось скажемо, то нас закриють, контракт розірвуть». Чи розумію я їх? Ні, я не розумію. Але з іншого боку – як би ви вчинили в такій ситуації? Я? Поки я не в цій ситуації, я не можу говорити, як би вчинив», – сказав Срна в інтерв'ю KDK

  • Срна виступав за Хайдук, Шахтар та Кальярі. Всього його кар'єра у дорослому футболі продовжилася 20 років – з 1999-го по 2019 рр.
  • У складі Шахтаря хорватський латераль має 536 матчів, 49 голів та 121 асист з 2003-го по 2018 рр.
  • За збірну Хорватії Даріо зіграв 134 поєдинки, забивши 22 м'ячі.