«Не буде Ахметова – навіщо мені туди їхати?»: нові подробиці зустрічі власників клубів УПЛ

Переглядів 3800
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
3 голоси
«Не буде Ахметова – навіщо мені туди їхати?»: нові подробиці зустрічі власників клубів УПЛ
Фото: УПЛ
Блогер та коментатор Віктор Вацко висловився стосовно нещодавньої зустрічі представників клубів УПЛ, яку організував власник Полісся Геннадій Буткевич.

20 вересня відбулася зустріч президентів клубів УПЛ. На зборах були присутні дев’ять представників клубів елітного дивізіону, інші – не змогли приїхати з різних причин.

Вацко в ефірі авторського проекту On Air розповів, що частина клубів, яка не була представлена на найвищому рівні, орієнтувалася на власника Шахтаря Ріната Ахметова.

«З того, що знаю я, Рінат Леонідович перепросив, що не зможе бути присутнім на першій зустрічі та сказав, що постарається бути на наступній. 

Я думаю, що буде Ахметов, буде Суркіс. І в усіх інших тоді теж різко з'явиться можливість відкласти неймовірно важливі особисті справи: бізнес, турботу про здоров'я у вигляді якихось невідкладних оздоровчих курсів і приділити увагу улюбленому футболу. Тому що до мене долетіла історія: «Буде Ахметов - буду і я. Не буде Ахметова - навіщо мені туди їхати?». Поки без прізвищ», – сказав Вацко.

Президенти клубів домовились зустрітися 17 жовтня у «Equides Club». Буткевич всіх запросив на спільний перегляд матчу збірної України проти Мальти у відборі Євро-2024.