«Не можна бути задоволеним тим, що є»: тренер Полісся розібрав поєдинок з Колосом

Переглядів 41
автор Олександр Карпенко Олександр Карпенко
Імад Ашур. Фото: ФК Полісся
Головний тренер Полісся Імад Ашур підбив підсумки матчу 11 туру УПЛ проти Колоса (1:1), який сьогодні проходив в Житомирі.

Ашур після гри з Колосом оцінив дії футболістів Полісся.

«Те, що ми вже не вперше додаємо в другому таймі або після того, як самі собі створюємо певні проблеми – це говорить про те, що є у нас певний запас для того, щоб це робити. Інше питання – що недостатньо це робити після перерви або певних проблем.

Коли навіть у нас і результат більш приємний, і гра більш цілісна, приваблива і не розділена на відрізки – все рівно в той момент не можна бути задоволеним тим, що є. Сьогодні я думаю, що в більшій мірі не можна бути задоволеним тим, що ми побачили».

Також наставник Полісся сказав наступне.

«За це я хлопцям подякував. Але ми маємо все менше й менше дозволяти собі ось ці такі періоди, як у першому таймі, як до пропущеного голу, коли ми на щось чекаємо, а не беремо гру в свої руки і самі диктуємо ритм гри», – сказав Ашур для UPL.TV.

• Полісся набрало 21 очко і залишилося на третьому місці у турнірній таблиці УПЛ.
  • 3 листопада Ворскла зіграє наступний матч в УПЛ проти Ворскли.