«Не можна так грати»: невтішний аналіз товариського матчу Шахтаря від Йовічевіча

Переглядів 1328
Ігор Йовічевіч. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч прокоментував нічию в товариському матчі проти Копера (2:2), який відбувся в рамках навчально-тренувального збору команди в Туреччині.

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч заявив, що у першому таймі матчу з Копером у його команди було багато браку у передачах, що призвело до небезпечних моментів біля своїх воріт.

«У нас у першому таймі було три обрізки, після яких Копер створив гольові моменти. Навіть на зборах за такі помилки карають. Що говорити, якщо це станеться в УПЛ чи Лізі Європи? Не можна так грати».

Фахівець зазначив, що дані похибки були пов'язані з фізичною втомою гравців, оскільки команда останні два дні тренувалася у дворазовому режимі.

«У першому таймі нас ще підвела й реалізація, а у другому втратили контроль м'яча. Це пов'язано з відсутністю свіжості. Добре, що Назарина забив зі штрафного та звів матч у заслужену нічию», – сказав Йовічевіч у коментарі прес-службі Шахтаря.

Зазначимо, що свій наступний матч на зборах команда проведе 31 січня проти Лудогорця. Першу офіційну гру у команди Йовічевіча заплановано на 16 лютого. Команда вдома зіграє з Ренном у раунді плей-офф Ліги Європи.