«Не можна вводити багато нових деталей»: Пушич – про підсумки зимових зборів Шахтаря

Переглядів 156
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Не можна вводити багато нових деталей»: Пушич – про підсумки зимових зборів Шахтаря
Маріно Пушич. Фото: Шахтар
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич підбив підсумки навчально-тренувальних зборів в Туреччині. Наставник «гірників» залишився задоволений підопічними.

Пушич в інтерв'ю балканському телеканалу Arena Sport розповів про підготовку чемпіона України до другої половини сезону.

«У баченні гри великих відмінностей не станеться: це буде, як завжди, атакувальний стиль, але ми намагатимемося покращити нашу інтенсивність гри з м’ячем і без нього. Тут ми повинні зробити певні зміни та певний прогрес. Зараз достатньо часу, щоб підготуватися в цьому сегменті, і ми, безумовно, зробимо крок уперед.

Постійна робота з однією командою, особливо цей підготовчий період, дає мені як тренеру змогу вносити певні деталі. Не можна вводити багато нових деталей, але кілька я розглядаю, аналізуючи хлопців перші два місяці, дивлюся, в яких сегментах нам потрібно зробити наступний крок уперед», – сказав Пушич.

  • Друга половина сезону для донеччан розпочнеться матчами Ліги Європи проти французького Марселя (15.02 та 22.02). Потім Шахтар зіграє проти Олександрії (26.02).
  • Після першої половини сезону Шахтар із 31 очком у активі посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ.