«Не надали мені жодної конкретної причини»: італійський функціонер УАФ відреагував на відхід з організації

Переглядів 1269
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Не надали мені жодної конкретної причини»: італійський функціонер УАФ відреагував на відхід з організації
Франческо Баранка. Фото: Google
Франческо Баранка розповів про те, що він дійсно залишає роботу в Українській асоціації футболу. Італієць висловився про боротьбу з договірними поєдинками в Україні.

Франческо Баранка підтвердив, що припиняє роботу на посаді голови комітету етики та чесної гри УАФ. Функціонер відповів на питання, чи відповідає дійсності інформація, що УАФ не продовжила з ним контракт.

«Так, інформація правдива. Вони не надали мені жодної конкретної причини, але я, звісно, приймаю їхнє рішення. Це абсолютно нормально, що вони хочуть змін. Я не знаю, хто займе мою посаду. Досі відкрита можливість, що ми дійдемо певної згоди і продовжимо співпрацю як зовнішня сторона у межах моніторингу», – сказав Баранка в інтерв’ю Тribuna.com.

Також італійський функціонер відзначив, що при ньому в українському футболі була зроблена чудова робота у боротьбі з договірнми поєдинками.

«Це був тривалий період тут для мене, і ми мали чудові результати у боротьбі з договірними матчами. Я завжди матиму Україну в серці і буду завжди у розпорядженні на випадок, якщо УАФ знадобиться моя допомога», – додав Баранка.