«Не скористалися шансами»: Скрипник вважає, що після тривоги Ворскла могла відібрати очки в Динамо

Переглядів 837
Віктор Скрипник. Фото: Google
Головний тренер Ворскли Віктор Скрипник підбив підсумки матчу 24 туру УПЛ проти Динамо (1:2), який сьогодні проходив в Полтаві.

Ворскла не зуміла втримати переможний результат над Динамо в домашньому матчі. . Кияни на швидкий гол господарів відповіли двома точними ударами в кожному з таймів.

Скрипник зізнався, що в нього була надія вирвати нічийний результат у десять хвилин, що залишилися, але не вийшло.

«Вийшла бойова гра, у якій кожна з команд хотіла виграти. Налаштовувалися, що після повітряної тривоги в нас буде шанс. І ми його створили. Ось тільки, на жаль, не влучили у ворота. Сьогодні нам трохи не вистачило холоднокровності. Шанси були, але ми ними не скористалися», – сказав Скрипник на післяматчевій прес-конференції.

Ворскла після 24 турів набрала 30 очок та посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ. 8 травня полтавці зіграють наступний матч проти Ворскли.