«Не та кількість, якої ми хотіли»: Денисов повідомив, скільки вболівальників допустить Полісся на матчі УПЛ

Переглядів 567
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Не та кількість, якої ми хотіли»: Денисов повідомив, скільки вболівальників допустить Полісся на матчі УПЛ
Олександр Денисов. Фото: Google
Олександр Денисов, директор з маркетингу, медіа та спонсорства клубу Полісся, поділився інформацією про кількість уболівальників, які зможуть відвідувати домашні матчі житомирської команди.

Олександр Денисов заявив, що матчі Полісся зможуть відвідувати 1500 фанатів, але клуб розраховував збирати 6500 вболівальників, тобто повний стадіон. 

«Зараз можна сказати, що приблизно 1500 вболівальників може прийняти стадіон. Це, звісно, не та кількість, якої ми хотіли і на яку розраховували – ми б хотіли бачити повні трибуни, а це – 6500 вболівальників. Чому ми маємо саме цифру 1500 – можна пояснити дуже просто. Кожен клуб вирішує питання з точки зору, яка кількість бомбосховищ є навколо стадіону в радіусі 500-700 метрів, не більше».

Однак за словами Денисова, Полісся продовжує перемовини із різними установами, щоб збільшити кількість фанатів, які зможуть відвідувати домашні матчі житомирського клубу.

«Клуб провів і досі проводить перемовини з установами, які мають ліцензовані бомбосховища, а не просто якісь підвали, з якими підписуються контракти і які готові та можуть прийняти вболівальників», – сказав Денисов в коментарі для клубної пресслужби.

  • На зимову перерву Полісся пішло, маючи в активі 32 очка, які дозволяють житомирянам займати третю сходинку.
  • Наразі лідерами турнірної таблиці є Кривбас та Дніпро-1, які мають по 34 бали за 17 турів.
  • Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни спортивні події в Україні відбувалися без глядачів.
X