«Не за пляшку віскі він має торгуватися»: представник Вереса пропонує революцію на українському трансферному ринку

Переглядів 2705
Дмитро Котков
Дмитро Котков
2 голоси
«Не за пляшку віскі він має торгуватися»: представник Вереса пропонує революцію на українському трансферному ринку
Сергій Коваль. Фото: Верес
Сергій Коваль, який працює в клубній структурі рівненського Вереса, зробив пропозицію стосовно трансферів в українському футболі. Він пропонує формулу, яка дає змогу українським клубам заробляти гроші.

Радник президента рівненського Вереса Сергій Коваль висловився про важливість трансферів за гроші в українському футболі, а не на правах вільних агентів.

За словами Коваля, всі клуби хочуть зберегти місце в УПЛ або потрапити туди. На його думку, при працюючому ринку нормальним є перехід за кошти, адже в Україні багато років був аномальний перегин в кількості вільних агентів, який суттєво відрізняється від Західної Європи.

«Хороший та якісний футболіст повинен мати свою ціну, хай, можливо, не мільйон, як у Франції чи Бельгії, але й не за пляшку віскі він має торгуватися. Хай це буде 20, 50, 100 тисяч умовних одиниць. Хай якісь гроші та відсотки з майбутніх трансферів, але ринок має працювати на оплатній основі», – сказав Коваль в інтерв’ю SportArena.

Також радник президента Вереса висловив свою ідею, як українські клуби можуть заробляти на трансферах.

«Це стимулюватиме дитячі школи, інвесторів, локальні клуби. Адже якщо якийсь клуб з умовної Херсонщини (дай їм Боже миру) зможе продати гравця за 15 тисяч у Верес, а Верес через сезон продасть за 150 тисяч гравця в Зорю чи Динамо, то так буде добре всім, а головне – всьому нашому футболу», – додав Коваль.

Додамо, що після першої частини сезону Верес із 17 очками в активі розташувався на десятій позиції в УПЛ.