Неймовірний гол і втрачена перемога на останній хвилині: Полісся і Верес розіграли матч з несподіваним кінцем

Переглядів 19536
5 голосів
Борис Крушинський. Фото: ФК Полісся
Полісся зіграло проти Вереса у поєдинку 16-го туру чемпіонату України. Матч закінчився внічию із рахунком 1:1, завдяки чому житомиряни піднялись на друге місце.

У п'ятницю, першого грудня, Полісся у Рівному зіграло номінально домашній матч 16-го туру української Прем'єр-ліги проти Вереса. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Першим голом у матчі відзначився півзахисник господарів Борис Крушинський, який сильним і точним ударом у кут воріт забив на 68-й хвилині після відскоку з кутового.

В самому кінці матчу на останніх секундах нападник гостей Михайло Шестаков зрівняв рахунок після вертикальної атаки Вереса.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Ця зустріч стала дев'ятою в історії протистояння цих команд і другою в нинішньому сезоні. Полісся виграло чотири з цих матчів, Верес також перемагав чотири рази і один поєдинок ще у Першій лізі закінчився внічию із рахунком 0:0.

УПЛ. 16-й тур.

Полісся – Верес – 1:1

Гол: Крушинський (68') – Шестаков (90+7')

• Після цього матчу Полісся вийшло на другу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, набравши вже 31 бал.
  • Верес, в свою чергу, йде на 14 сходинці в чемпіонаті України, набравши 12 очок за 15 зустрічей.
  • В наступному турі восьмого грудня Полісся вдома прийме Дніпро-1.
  • Рівненська команда в той же день зіграє проти донецького Шахтаря.