«Немає грошей, команда не отримає серйозного доходу»: Циганик повідомив про переговори Суркіса з досвідченими гравцями Динамо

Переглядів 12502
Дмитро Котков Дмитро Котков
4 голоси
«Немає грошей, команда не отримає серйозного доходу»: Циганик повідомив про переговори Суркіса з досвідченими гравцями Динамо
Ігор Суркіс. Фото: Динамо
Ветеранам київського Динамо були запропоновані нові умови подальшої співпраці. За словами Ігоря Циганика, динамівці найближчим часом не планують витрачати велику кількість коштів.

Український журналіст Ігор Циганик розповів про те, що президент Динамо Ігор Суркіс мав розмову з досвідченими футболістами київської команди стосовно майбутнього.

«У президента клубу була розмова з ветеранами команди, з тими футболістами, які багато зробили для клубу. Але цей сезон вони не так вдало відіграли. Наскільки я знаю, були запропоновані нові умови співпраці. Подивимося, хто погодиться».

Відомий коментатор зазначив, що кияни не мають коштів на серйозні витрати:

«Трансферна політика зараз не передбачає серйозних витрат. Немає грошей, команда потрапила в кваліфікацію Ліги конференцій і не отримає серйозного доходу», – сказав журналіст в ефірі авторської програми «Циганик Live».

  • Динамо стало четвертим в УПЛ сезону 22/23.
  • Київська команда вперше в історії зіграє в Лізі конференцій.
  • Мірча Луческу залишиться в столичному клубі, тому що хоче допрацювати свій контракт і вивести Динамо в Лігу чемпіонів.