«Немає жодних сумнівів у сміливості Ловрича»: віце-президент Кривбасу прокоментував розлучення з хорватом

Переглядів 3075
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Немає жодних сумнівів у сміливості Ловрича»: віце-президент Кривбасу прокоментував розлучення з хорватом
Драган Ловрич. Фото: Кривбас
Віце-президент Кривбасу Артем Гагарін розповів про хорватського захисника Драгана Ловрича, який достроково розірвав контракт і залишив криворізький клуб.

Кривбас офіційно оголосив про припинення співпраці з хорватським захисником Драганом Ловричем. Віце-президент криворіжців Артем Гагарін згадав про те, що футболіст був одним із перших легіонерів, які наважилися повернутися в Україну під час війни.

«У нас немає жодних сумнівів у сміливості Драгана. Це один із перших, а може навіть перший легіонер УПЛ, який сказав, що повернеться в Україну після вторгнення рашистів. Багато хто говорив, що легіонери не повертатимуться до клубів УПЛ. Але я точно знав, що Ловрич буде у Кривбасі.

Я говорив із ним про повернення, і він казав, що його країна пройшла війну. Його батько теж воював, але розумів, що в нас відбувається. Для нас було важливо, що він тоді повернувся», – сказав Гагарін.

27-річний Ловрич перейшов до Кривбасу зі словенської Мури у серпні 2021 року і провів за криворізьку команду 15 матчів, у яких забив один гол.

Кривбас під керівництвом Юрія Вернидуба провів 15 поєдинків у першій частині сезону, набрав 18 очок і посідає восьме місце у турнірній таблиці УПЛ. Криворіжці повернулися до еліти українського футболу після дев'ятирічної відсутності.