«Нічого не змінилось. Тягнуть час, встають, знову тягнуть час»: Вернидуб розніс Карпати після фіаско Кривбасу

Переглядів 664
Юрій Вернидуб. Фото: ФК Кривбас
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб у дуже критичній манері висловився стосовно матчу проти львівських Карпат, які розгромили його підопічних.

У неділю 11 серпня Кривбас на виїзді поступився Карпатам із рахунком 0:3 у матчі другого туру УПЛ.

Головний тренер криворізької команди Юрій Вернидуб визначив, коли матч пішов не за потрібним сценарієм.

«Я вважаю, переломним став момент на 40 хвилині, коли ми пропустили. Карпати вперше дійшли до воріт Кривбасу і забили гол. Ми ж 40 хвилин атакували, але не забили.

Забивай свої моменти – далі отримуй задоволення від футболу. Маємо що маємо. Треба це перетерпіти. Нічого не хочеться зараз говорити. Краще спокійно ніч переспати, а вже завтра робити якісь висновки».

Окрім цього, спеціаліст розкритикував манеру гри Карпат.

«У порівнянні з минулими роками нічого не змінилось. Тягнуть час, встають, знову тягнуть час. Гравець впав, тримається за голову, аж тут встає та біжить далі. Не знаю, хто цьому вчить.

Так не можна. Особисто мені це не подобається. Футболіст повинен бути мужнім. Якщо ж все рівно боляче – треба терпіти», – приводить слова Вернидуба клубна пресслужба.

• Вже у четвер 15 серпня на команду Вернидуба очікує матч-відповідь проти Вікторії Пльзень в третьому раунді кваліфікації до Ліги Європи.
  • Гра відбудеться у Чехії та розпочнеться о 20:00. Першу зустріч Кривбас програв із рахунком 1:2.
  • У разі вильоту на український колектив очікує протистояння з Бетісом в плей-оф раунді відбору до Ліги конференцій.