«Нині цього й близько немає»: Сабо розкрив, чого від Динамо чекають вболівальники
Легендарний тренер збірної України Йожеф Сабо прокоментував невиразну гру київського Динамо протягом останніх років виступів у внутрішньому чемпіонаті.
Після нічиєї Динамо у грі з ЛНЗ (0:0) в 27-му турі УПЛ Йожеф Сабо зробив заяву про втрату колишніх позицій легендарного клубу.
Відомий фахівець відзначив, що раніше саме ім'я Динамо наводило страх на суперників, а в нинішні часи київську команду вже ніхто не боїться.
«Усі динамівські вболівальники чекають від команди того, що колись було, коли тільки від слова Динамо всі здригалися. Нині цього й близько немає. Думаю, ще чимало років минеться, щоб ми знову побачили те Динамо», – цитує Сабо Sport.ua.
- Динамо в турнірній таблиці УПЛ відстає від черкаського ЛНЗ та житомирського Полісся на шість та сім балів відповідно.
- Наступну гру кияни проведуть 13 травня: суперником буде Колос. Почато гри заплановано на 15:30.
- У фіналі Кубка України команда Костюка зіграє проти першолігового ФК Чернігів 20 травня. Початок зустрічі о 18:00 за київським часом.
- Сабо очолював київську команду у 1992, 1994, 1995-1997, 2004-2005 та 2007 роках.