«Нормальні люди так не роблять»: Леоненко розповів, як Динамо має вчинити з Луческу

Переглядів 5449
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
4 голоси
«Нормальні люди так не роблять»: Леоненко розповів, як Динамо має вчинити з Луческу
Віктор Леоненко. Фото: Google
Експерт Віктор Леоненко оцінив шанси на зміну тренера в Динамо після програного матчу 16 туру УПЛ проти Інгульця (0:2), який проходив у Києві.

Леоненко вважає звільнення Мірчі Луческу з посади головного тренера Динамо малоефективним та не допоможе команді виправити становище

Експерт наводить приклад зі зміною тренера в Олександрії, коли Юрія Гуру в міжсезоння змінив Руслан Ротань.

«Ігор Михайлович говорить правильно, але не робить те, що говорить. Зараз прийшов Шовковський. Може, він стане головним тренером. Ігор Михайлович може сказати, що він не динамівське серце, а нове покоління. 

Моя думка, що зараз немає сенсу прибирати Луческу. Нормальні люди не звільняють тренера посеред сезону. Це тільки в Олександрії можуть взяти і прибрати Гуру, коли все нормально. А тепер Ротань у нас месія, три команди очолює. Лобановський йому заздрить, царство йому небесне. Крім сміху, це нічого не викликає», – сказав Леоненко в коментарі FanDay.net.

Динамо після матчу з Інгульцем перебуває на четвертій сходинці маючи в активі 30 очок. 12 березня команда Мірчі Луческу проведе свій наступний матч проти лідера УПЛ Дніпра-1.