«Обіцянки Хацкевича не відповідають дійсності»: Лужний оцінив роботу у тренерському штабі Динамо

Переглядів 23247
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Обіцянки Хацкевича не відповідають дійсності»: Лужний оцінив роботу у тренерському штабі Динамо
Олег Лужний. Фото: Google
Легенда Динамо та збірної України Олег Лужний згадав, як був асистентом Олександра Хацкевича в київському клубі та пояснив, що тоді було не так із трансферами біло-синіх.

Олег Лужний вважає, що Хацкевич підписував гравців у київське Динамо, які не відповідали рівню столичної команди. Ексзахисник взагалі думав, що білорус буде будувати супер-команду.

«Мене запрошували під цікавий проєкт і Хацкевич запевняв, що ми будуємо супер-команду. Втім згодом стало зрозуміло, що обіцянки Олександра не відповідають дійсності. Він покликав у Динамо гравців, які і близько не відповідали рівню клубу і поставленим завданням. Можливості якісно підсилитись та здобути хороші результати у Динамо тоді були». 

Лужний також розповів про вплив Шаблія на трансферну політику Динамо. Олег запитував Хацкевича про футболістів та їх рівень, однак білорус не міг нічого пояснити.

«Я знаю, що є такий «футбольний фахівець» Шаблій, який відіграв велику роль у цих трансферах. Я питав у Хацкевича, навіщо він бере у команду цих футболістів, але він не міг мені цього пояснити. Я люблю професіоналізм і чесність – сам такий і вимагаю від людей такого ж ставлення. На жаль, цього там я не побачив», — заявив Лужний для SportArena.

  • Лужний виступав за Динамо з 1989-го по 1999 роки, зігравши 347 матчів.
  • Олег також кілька разів працював асистентом головного тренера киян: 2006-2007, 2008-2010, 2010-2012, 2017-2019.
  • Ще два рази спеціаліст був виконуючим обов'язки головного тренера Динамо: у 2007 (сім матчів, чотири перемоги, три поразки) та 2010 рр. (14 матчів, дев'ять перемог, три нічиї, дві поразки). 
  • Динамо Хацкевич очолював з 2017-го по 2019 роки: 105 матчів, 62 перемоги, 24 нічиї, 19 поразок. З киянами білорус виграв два Суперкубки України.
  • Окрім київського Динамо, Хацкевич працював тренером національної та молодіжної (U-18) збірних Білорусі, Вітебська, російського Ротора та кіпрського Карміотисса.