«Оболонь – дуже непогана команда»: Вернидуб не пошкодував компліментів супернику Кривбасу

Переглядів 219
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб підбив підсумки матчу 20 туру УПЛ проти Оболоні (1:0), який минулого вікенду проходив в Кривому Розі.

Кривбас обіграв Оболонь в домашньому поєдинку 20-го туру української Прем'єр-ліги.

Вернидуб після матчу резюмував матч в Кривому Розі.

«Непроста гра була. Оболонь – дуже непогана команда, яка вміє дуже гарно захист свій будувати. Два тури до цього вони грали в 4 захисники, а з нами – я навіть знав про це, що будуть грати в 5. Так воно і сталося. Хоча, в першому таймі під нашим контролем була гра. Були моменти – не забили. Хоча один момент і в Оболоні був – Кліщук нас виручив».

Також Вернидуб згадав про повітряну тривогу, яка на старті другого тайму пішла на користь господарям.

«Другий тайм також вийшов дуже непоганим. Моменти, потім повітряна тривога, дуже добре, що вона була тільки 10-15 хвилин, хлопці не встигли відпочити, як кажуть, зразу ринулися в бій.

Після тривоги вийшли, знов почали грати, забили непоганий м'яч. А от коли забили м'яч – почали вже трошки грати по рахунку», – сказав Вернидуб в ефірі UPL.TV.

• Кривбас після матчу з Оболонню посідає другу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 40 очок.
  • 16 березня команда Юрія Вернидуба зіграє наступний матч в УПЛ проти Колоса (18:00).