Оболонь і Кудрівка готуються до сезону УПЛ: команди зіграли матч з двома голими та вилученням

Переглядів 579
Аватар Данило Моісєнков Данило Моісєнков
3 голоси
Оболонь і Кудрівка готуються до сезону УПЛ: команди зіграли матч з двома голими та вилученням
Футболісти Оболоні та Кудрівки. Фото: ФК Оболонь
Київська Оболонь та новачок Української Прем'єр-ліги Кудрівка провели товариський матч в рамках підготовки до нового сезону, в якому вистачало яскравих подій.

У вівторок, 8 липня, Оболонь зіграла контрольний поєдинок проти Кудрівки в рамках передсезонної підготовки. Матч закінчився перемогою киян з рахунком 2:0.

Новачки вищого дивізіону України не змогли нав'язати боротьби столичній команді, граючи майже увесь другий тайм без одного футболіста.

Вже на 22-й хвилині Руслан Черненко відкрив рахунок ударом з-за меж штрафного майданчика, відправивши м'яч у дев'ятку і не залишивши шансів голкіперу.

На початку другої половині зустрічі, а саме на 52-й хвилині Іван Мельниченко отримав пряму червону картку, залишивши Кудрівку в меншості на майже 40 хвилин.

А під кінець матчу, на 81-й хвилині, Оболонь реалізувала більшість, коли Кирило Корх успішно зіграв на добиванні.

Товариський матч.

Оболонь – Кудрівка – 2:0

Голи: Черненко, 22; Корх, 81

Вилучення: Мельниченко, 52

  • Нагадаємо, що Оболонь посіла 11-те місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 32 залікові пункти.
  • Кудрівка фінішувала четвертою в групі підвищення Першої ліги, заробивши 35 балів. У стикових матчах вони обіграли Ворсклу (1:2, 1:0, 4:3 пен.).