Оболонь розгромила балканську команду в Туреччині: «пивовари» забили чотири голи супернику

Переглядів 446
Оболонь на зборах у Туреччині. Фото: Оболонь
Київська Оболонь, яка представляє УПЛ, виявилася сильнішою за косовський Дукаджині. «Пивовари» здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Сьогодні, 25 січня, Оболонь зіграла другий спаринг на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником киян стала команда Дукаджині із Косова.

У першому таймі український клуб двічі зміг вразити ворота суперника після голів Грисьо та Вишневського. На початку другого тайму косовський клуб скоротив відставання, зусиллями Шабані реалізувавши пенальті на 50 хвилині. Проте «пивовари» ще два рази залишили автографи у воротах опонентів – точними були Тарануха та Суханов.

Контрольний матч

Оболонь – Дукаджіні – 4:1

Голи: Грисьо 38, Вишневський 44, Тарануха 67, Суханов 83 – Шабані 50 (пен.)

• Наступний матч команда Валерія Іващенка зіграє проти проти чеського Баніка (Острава). Цей контрольний поєдинок відбудеться 27 січня.
  • Після першої половини сезону Оболонь із 14 очками в активі посідає 13 місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.
  • Друга половина сезону для киян розпочнеться матчем проти одеського Чорноморця (24.02).