Олександрія обійшла Динамо та очолила турнірну таблицю УПЛ: Рух покращив свій рекорд у матчі з командою Ротаня

Переглядів 343
Ігровий момент у матчі Олександрія – Рух. Фото: ФК Олександрія
У другому суботньому поєдинку в рамках дев'ятого туру Української Прем’єр-ліги Олександрія та львівський Рух зіграли у результативну нічию (1:1).
  • Безпрограшна серія Олександрії триває в УПЛ 13 ігор: вісім перемог та п'ять нічиїх.
  • Рух покращив клубний рекорд, не пропускаючи голів в УПЛ впродовж 538 хвилин.

Один з центральних поєдинків вихідних між командами, які цілком можуть фінішувати у єврокубковій зоні, голами у першому таймі не потішив. Та й моментів у Олександрії і Руху було обмаль.

Єдиний реальний гольовий епізод створив Кампос, який ледь не зрізав удар Притули у свої ворота, але на допомогу Єрмакову прийшов каркас воріт.

А по перерві не було жодного реального гольового моменту аж до 88-ї хвилини. Однак в кінцівці гри сталося найцікавіше.

Підсумкові нулі на табло стадіону «Ніка» здавалося б були закономірними, але проти були Олександр Філіппов та Ігор Краснопір, які відзначилися голами. Нападник Руху врятував нічию для львів'ян на дев'ятій доданій хвилині, реалізувавши пенальті за фол проти себе ж.

▶️  Відео всіх голів у матчі Олександрія – Рух дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 9-й тур

Олександрія – Рух 1:1 (0:0)

Голи: Філіппов, 88 – Краснопір, 90+9, пен.

🔥 До речі, історію самобутнього форварда Краснопіра, який із аматорів пробився в УПЛ, можна прочитати ТУТ.

• Після дев’яти турів Олександрія має в доробку 20 залікових пунктів та займає першу сходинку у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги, а Рух з 13-ма заліковими балами посідає п'ятий щабель.
  • У наступному турі команда Руслана Ротаня вдома прийматиме полтавську Ворсклу. Поєдинок заплановано на 19 жовтня, початок гри о 13:00.
  • Рух у турі номер десять зійдеться у дербі з Карпатами. Поєдинок у Львові відбудеться 21 жовтня, початок гри о 18:00.