Олександрія перемогла Інгулець і обійшла Динамо у турнірній таблиці: команда Ротаня вийшла в лідери УПЛ

Переглядів 75
автор Віктор Глухенький Віктор Глухенький
В атаці Олександр Філіппов. Фото: ФК Олександрія
У першому суботньому поєдинку Української Прем’єр-ліги Олександрія перемогла Інгулець та посунула Динамо з першої сходинки у чемпіонських перегонах.

Поєдинок в Олександрії видався на славу і потішив голами маже на будь-який смак. Вже в першому таймі відбулося аж три взяття воріт. «Розмочив» нулі на табло ударом головою «малюк» Олександрії Безерра (165 см зросту), який забив вперше за сім матчів.

Та Інгулець не знітився і відповів точним і результативним ударом П’ятова після затяжної атаки.

Однак ще до перерви хлопці Руслана Ротаня знову вийшли вперед. Класний удар з-за меж штрафного майданчика вдався Мішньову.

▶️  Відео всіх голів у першому таймі в матчі Олександрія – Інгулець дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві збільшувати перевагу господарів поля мав їх найкращий бомбардир Філіппов, але Олександр не зумів переграти ударом з пенальті вротаря Інгульця Олексія Паламарчука, який потягнув третій удар з 11-ти метрів поспіль!

Україна. Прем’єр-ліга

11-й тур

Олександрія – Інгулець – 2:1 (2:1)

Голи: Безерра, 17, Мішньов, 29 – П’ятов, 21.

• Після 11-ти турів Олександрія має в активі 26 очок та займає першу сходинку у турнірній таблиці УПЛ. Відрив від Динамо складає один пункт, але кияни мають гру в запасі.
  • Інгулець з п’ятьма заліковими балами посідає останній, 16-й щабель.
  • У наступному турі команда Руслана Ротаня вдома прийматиме житомирське Полісся. Поєдинок заплановано на 3 листопада, початок гри о 15:30.
  • Інгулець у турі номер 12 на виїзді поміряється силами з Динамо. Матч у Києві відбудеться 3 листопада. Стартовий свисток має прозвучати о 13:00.