Олександрія підписала гравця за «смішну» суму: розкрито, скільки заплатив клуб УПЛ за бразильця


Срібний призер української Прем'єр-ліги Олександрія повноцінно підписала бразильського атакувального півзахисника Сан Паулу Матеуса – відома сума трансферу.
У четвер, 17 липня, Олександрія оголосила про активізацію права викупу бразильського атакувального хавбека Матеуса в Сан Паулу.
Термін угоди між 20-річним півзахисником і українським клубом розрахований на три роки – до 30 червня 2028 року.
За даними Transfermarkt, цей трансфер обійшовся Олександрії у 70 тисяч євро.
- Нагадаємо, що Матеус перебрався до українського клубу з молодіжки Сан Паулу ще восени 2024 року на правах оренди.
- Бразилець провів сім матчів за Олександрію-2 у Другій лізі, забивши один гол. Також Матеус взяв участь у двох матчах першої команди, провівши на полі 36 хвилин.
- У першому турі нового сезону УПЛ 2025/26 Олександрія зіграє на виїзді проти ФК Кудрівка. Поєдинок запланований на 3 серпня, початок гри о 13:00.
- Перед цим команда Кирила Нестеренка зіграє проти белградського Партизана в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Перший матч відбудеться 24 липня, старт зустрічі о 20:00 за Києвом.